Андрій

andriy@autobot.com.ua

Запчастини нові та б/у
Доставка автозапчастин

інтернет магазин автозапчастин в українідоставка з європи

Про нас - Авторозборка AUTOBOT™

Про нас
100%оригінальний товар
Швидка доставка
швидкадоставка
Гнучка система знижок
гнучкасистема знижок

АВТОРАЗБОРКА AUTOBOT пропонує широкий асортимент оригінальних запчастин, як в наявності, так і під замовлення. Основним принципом для нас є якісна та своєчасна доставка товару клієнту, що являється основою перспективної роботи. Ми завжди готові до співпраці з новими оптовими покупцями та СТО для яких діє гнучка система знижок.

Автобот – це не просто авторозборка. Це бренд, створений командою спеціалістів по автозапчастинам для полегшення пошуку та покупки запчастин для Ваших авто. Ми стараємось для того, щоб під назвою Автобот люди розуміли:надійність гарантія довіра

Кожен може запевнитись у цьому прочитавши відгуки про Автобот.

інтернет магазин autobot
ГАРАНТІЇ (інші документи)

10 вересня 2015 року в державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів та послуг, у відповідності до закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг», була зареєстрована торгова марка Autobot™. Державна служба інтелектуальної власності України визнала торговий знак «Autobot» власністю інтернет-магазину та авторозборки Автобот. Внаслідок чого, торговий знак, а також інтелектуальна власність охороняється законом. Також даний факт свідчить про те, що послуги, які ми надаємо, несуть із собою високу якість та надійність.

Свідоцтво для знаків для товарів та послуг Свідоцтво для знаків для товарів та послуг
Нагорода
 

Контакти
Зв'язок з нами
Зв'язок з нами:

Олег

0506722410 oleg@autobot.com.ua

Андрій

andriy@autobot.com.ua

Всі менеджери
Графік роботи: Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб-Нд: Вихідний